Akumulatory LiFePO4

Akumulatory LifePO4 są wykonane w technologii litowo-żelazowo-fosforanowej z przeznaczeniem do pracy cyklicznej z głębokimi rozładowaniami. Mogą pracować w dowolnej pozycji. Nie posiadają efektu pamięci, przez co stan częściowego lub pełnego rozładowania nie wpływa na ich żywotność. Wbudowany wewnętrzny elektroniczny system zabezpieczający (BMS) nie pozwala zbyt głęboko rozładować jak również przeładować akumulatora. Akumulatory wykonane w technologii LiFePO4 charakteryzują się zdecydowanie niższą wagą, dłuższą żywotnością i szybszym przyjmowaniem ładunku w stosunku to akumulatorów wykonanych w technologii kwasowo-ołowiowej. Dzięki swoim właściwością świetnie sprawdzą się w aplikacjach profesjonalnych jak i hobby.

Akumulator VIRTZ Professional LiFePO4 12,8V 100Ah to akumulator w pełni bezobsługowy, szczelnie zamknięty i bezpieczny w użytkowaniu. Wykonany został w technologii litowo-żelazowo-fosforanowej z przeznaczeniem do pracy cyklicznej z głębokimi rozładowaniami w dowolnej pozycji. Nie posiada efektu pamięci, przez co stan częściowego lub pełnego rozładowania nie wpływa na jego żywotność. Wbudowany wewnętrzny elektroniczny system zabezpieczający (BMS) nie pozwala go zbyt głęboko rozładować jak również przeładować.

2 900,00 zł 2 357,72 zł netto
Dostępny

Akumulator VIRTZ Professional LiFePO4 12,8V 200Ah to akumulator w pełni bezobsługowy, szczelnie zamknięty i bezpieczny w użytkowaniu. Wykonany został w technologii litowo-żelazowo-fosforanowej z przeznaczeniem do pracy cyklicznej z głębokimi rozładowaniami w dowolnej pozycji. Nie posiada efektu pamięci, przez co stan częściowego lub pełnego rozładowania nie wpływa na jego żywotność. Wbudowany wewnętrzny elektroniczny system zabezpieczający (BMS) nie pozwala go zbyt głęboko rozładować jak również przeładować.

4 500,00 zł 3 658,54 zł netto
Niedostępny

Akumulator VIRTZ Professional LiFePO4 12,8V 150Ah to akumulator w pełni bezobsługowy, szczelnie zamknięty i bezpieczny w użytkowaniu. Wykonany został w technologii litowo-żelazowo-fosforanowej z przeznaczeniem do pracy cyklicznej z głębokimi rozładowaniami w dowolnej pozycji. Nie posiada efektu pamięci, przez co stan częściowego lub pełnego rozładowania nie wpływa na jego żywotność. Wbudowany wewnętrzny elektroniczny system zabezpieczający (BMS) nie pozwala go zbyt głęboko rozładować jak również przeładować.

3 400,00 zł 2 764,23 zł netto
Dostępny

Akumulator VIRTZ Professional LiFePO4 12,8V 54Ah to akumulator w pełni bezobsługowy, szczelnie zamknięty i bezpieczny w użytkowaniu. Wykonany został w technologii litowo-żelazowo-fosforanowej z przeznaczeniem do pracy cyklicznej z głębokimi rozładowaniami w dowolnej pozycji. Nie posiada efektu pamięci, przez co stan częściowego lub pełnego rozładowania nie wpływa na jego żywotność. Wbudowany wewnętrzny elektroniczny system zabezpieczający (BMS) nie pozwala go zbyt głęboko rozładować jak również przeładować.

1 370,00 zł 1 113,82 zł netto
Dostępny

Akumulator VIRTZ Professional LiFePO4 12,8V 42Ah to akumulator w pełni bezobsługowy, szczelnie zamknięty i bezpieczny w użytkowaniu. Wykonany został w technologii litowo-żelazowo-fosforanowej z przeznaczeniem do pracy cyklicznej z głębokimi rozładowaniami w dowolnej pozycji. Nie posiada efektu pamięci, przez co stan częściowego lub pełnego rozładowania nie wpływa na jego żywotność. Wbudowany wewnętrzny elektroniczny system zabezpieczający (BMS) nie pozwala go zbyt głęboko rozładować jak również przeładować.

1 000,00 zł 813,01 zł netto
Niedostępny

Akumulator VIRTZ Professional LiFePO4 12,8V 24Ah to akumulator w pełni bezobsługowy, szczelnie zamknięty i bezpieczny w użytkowaniu. Wykonany został w technologii litowo-żelazowo-fosforanowej z przeznaczeniem do pracy cyklicznej z głębokimi rozładowaniami w dowolnej pozycji. Nie posiada efektu pamięci, przez co stan częściowego lub pełnego rozładowania nie wpływa na jego żywotność. Wbudowany wewnętrzny elektroniczny system zabezpieczający (BMS) nie pozwala go zbyt głęboko rozładować jak również przeładować.

700,00 zł 569,11 zł netto
Dostępny

Akumulator VIRTZ Professional LiFePO4 12,8V 12Ah to akumulator w pełni bezobsługowy, szczelnie zamknięty i bezpieczny w użytkowaniu. Wykonany został w technologii litowo-żelazowo-fosforanowej z przeznaczeniem do pracy cyklicznej z głębokimi rozładowaniami w dowolnej pozycji. Nie posiada efektu pamięci, przez co stan częściowego lub pełnego rozładowania nie wpływa na jego żywotność. Wbudowany wewnętrzny elektroniczny system zabezpieczający (BMS) nie pozwala go zbyt głęboko rozładować jak również przeładować.

350,00 zł 284,55 zł netto
Dostępny