Pokaż filtry

NOCO litowe LiFePO4

Akumulatory litowe NOCO (LiFePO4) to nowa jakość zasilania dla motoryzacji. Akumulatory NOCO charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami rozruchowymi przy zachowaniu bardzo niskiej wagi. Zastosowane do produkcji akumulatorów ogniwa LiFePO4 generują bardzo duże prądy rozruchowe a czas potrzebny do naładowania tych akumulatorów został skrócony do minimum. Każdy z akumulatorów NOCO wyposażony został w aktywny moduł BMS, który kontroluje proces ładowania i rozładowania poszczególnych ogniw w celu zapewnienia maksymalnej wydajności i żywotności. W akumulatorach NOCO zastosowano wieloprzyłączeniowe bieguny, które powodują, że seria NOCO NLP jest jeszcze bardziej uniwersalna i przyjazna dla użytkownika.

Akumulator litowy NOCO NLP5 12V 2Ah 250A jest ultra lekki i prezentuje zdecydowanie wyższą moc rozruchową niż jego jakikolwiek odpowiednik wykonany w technologii AGM lub tradycyjnej kwasowo-ołowiowej. Wszystkie akumulatory litowe NOCO (LiFePO4) zostały zaprojektowane na ponad 50 000 rozruchów oraz ponad 2000 cykli ładowań. Produkt korzysta z dynamicznego systemu zarządzania akumulatorem (BMS) który monitoruje poszczególne ogniwa akumulatora i odłącza je w przypadku wykrycia błędu. Akumulatory NOCO korzystają z zaawansowanej technologii, która pozwala na bardzo szybkie i bezpieczne ładowanie.

370,00 zł 300,81 zł netto
Dostępny

Akumulator litowy NOCO NLP9 12V 3Ah 400A jest bardzo lekki i ze zdecydowanie wyższą moc rozruchową niż jego jakikolwiek odpowiednik wykonany w technologii AGM lub tradycyjnej kwasowo-ołowiowej. Wszystkie akumulatory litowe NOCO (LiFePO4) zostały zaprojektowane na ponad 50 000 rozruchów oraz ponad 2000 cykli ładowań. Akumulatory NOCO korzystają  z zaawansowanej technologii, która pozwala na bardzo szybkie i bezpieczne ładowanie. Produkt korzysta z dynamicznego systemu zarządzania akumulatorem (BMS) który monitoruje poszczególne ogniwa akumulatora i odłącza je w przypadku wykrycia błędu.

450,00 zł 365,85 zł netto
Dostępny

Akumulator litowy NOCO NLP14 12V 4Ah 500A jest ultra lekki i prezentuje zdecydowanie wyższą moc rozruchową niż jego jakikolwiek odpowiednik wykonany w technologii AGM lub tradycyjnej kwasowo-ołowiowej. Wszystkie akumulatory litowe NOCO (LiFePO4) zostały zaprojektowane na ponad 50 000 rozruchów oraz ponad 2000 cykli ładowań. Produkt korzysta z dynamicznego systemu zarządzania akumulatorem (BMS) który monitoruje poszczególne ogniwa akumulatora i odłącza je w przypadku wykrycia błędu. Akumulatory NOCO korzystają  z zaawansowanej technologii, która pozwala na bardzo szybkie i bezpieczne ładowanie.

600,00 zł 487,80 zł netto
Dostępny

Akumulator litowy NOCO NLP20 12V 7Ah 600A jest bardzo lekki i prezentuje zdecydowanie wyższą moc rozruchową niż jego jakikolwiek odpowiednik wykonany w technologii AGM lub tradycyjnej kwasowo-ołowiowej. Wszystkie akumulatory litowe NOCO (LiFePO4) zostały zaprojektowane na ponad 50 000 rozruchów oraz ponad 2000 cykli ładowań. Produkt korzysta z dynamicznego systemu zarządzania akumulatorem monitoruje poszczególne ogniwa akumulatora i odłącza je w przypadku wykrycia błędu. Akumulatory NOCO korzystają  z zaawansowanej technologii, która pozwala na bardzo szybkie i bezpieczne ładowanie.

910,00 zł 739,84 zł netto
Dostępny

Akumulator litowy NOCO NLP30 12V 7,8Ah 700A jest ultra lekki i prezentuje zdecydowanie wyższą moc rozruchową niż jego jakikolwiek odpowiednik wykonany w technologii AGM lub tradycyjnej kwasowo-ołowiowej. Wszystkie akumulatory litowe NOCO (LiFePO4) zostały zaprojektowane na ponad 50 000 rozruchów oraz ponad 2000 cykli ładowań. Produkt korzysta z dynamicznego systemu zarządzania akumulatorem, który monitoruje poszczególne ogniwa akumulatora i odłącza je w przypadku wykrycia błędu. Akumulatory NOCO korzystają  z zaawansowanej technologii, która pozwala na bardzo szybkie i bezpieczne ładowanie.

999,00 zł 812,20 zł netto
Dostępny